Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

L´Égrappée Rosé Brut

Champagne G. Richomme
Laos
(1)
49,11 €
(6)
294,63 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Champagne G. Richomme
Värvus roosa
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort 100% Pinot Noir
Piirkond Cote de Sezanne, Barbonne-Fayel
Aastakäik NV
Apellatsioon Champagne AOC
Alkoholi protsent 12%
Serveerimistemperatuur 6-8°C
Toote tüüp Šampanja
Maht 75cl
Loodussõbralik valmistusviis kestlik viinamarjakasvatus
Liik Kvaliteetvahuvein
Sobivus toiduga aperitiiv, lõherilette, küülikuliha, beef bourguignon, metsloomaliha
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
L´Égrappée, tõlkes "kobaratest vabastatud" on rosé de saignée ehk vein on oma kauni värvuse saanud matseratsiooni käigus (vs ei ole lisatud punaveini, mille käigus saab veini värvi võrratult paremini reguleerida). Baasvein pärineb aastast 2015, 40% ulatuses on kasutatud reservveini. Värvuselt on vein vaskjas lõheroosa, apelsinikoore varjundiga. Aroomis on tunda puuviljabrändit, grenadiini, apelsini ja suhkrustatud mandariini. Maitses lisandub pisut vürtse, nelki ja tubakat. Šampanja on keelel puuviljane - vaarikad, suhkrustatud maasikad ning troopilised puuviljad, lahke ja küllaldane.
See on ühe pere lugu, mis sai alguse 1945.a, kui Georges ja Cecile Richomme asutasid kaubamärgi G. Richomme. 1963.a alustasid nende lapsed Gérard ja Marguerite viinapuude istutamisega Barbonne-Fayel´is ning nende ponnisutsed said peagi tasutud, kui nad pälvisid Récoltants-Manipulants (RM) ehk iseseiva veinikasvataja ja -valmistaja staatuse. Istutati peamiselt piirkonnale omaselt chardonnay´d. 80-ndatel hakkas juba äri libedamalt minema, sest ka tööriistad ja vahendid olid vahepeal arenenud. Sel ajal oli G. Richomme piirkonnas muuseas ainus, kellel oli ka klientide vastuvõtu ala, see on säilinud tänapäevani. Tänaseks päevaks on veninimaja 3. põlvakonna käes, Christophe Richomme ja Florence Collet. Maja juhtimise on enda peale võtnud Florence´i abikaasa Laurent Collet.
Sarnased tooted