Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Teenused

VEINIKASIINO

Veinikasiino on lõbus ja hariv seltskonnamäng, mille käigus õpitakse tundma viinamarjasorte ja nende omadusi ning peamisi veiniriike ja nende eripärasid.

Mängujuhilt ehk diilerilt saadud teoreetiliste teadmiste ja degusteerimisel kogetu ühendamisel teevad mängijad panuseid ning koguvad väärtuslikke žetoone. Võidab see, kes kogub kõige rohkem žetoone.

Mäng sobib nii väga heade veiniteadmistega inimestele kui alles algajatele veinihuvilistele, kuna mängu saab mängida väga erinevates raskusastmetes ja variatsioonides. 

VEINIDEGUSTATSIOON

Veinikoolitus on meie sommeljee poolt läbiviidav loeng-degustatsioon, mille teema, raskusastme ja kestvuse saate ise valida.

Koolituse käigus omandavad osalejad huvitavaid teadmisi veinimaailmast, degusteerivad valitud teemaga seotud veine ja õpivaid neid lahti mõtestama.

BESTWINE VEINIKOOL

Veinikool on 8-st loengust koosnev koolitus, mille uus grupp alustab õppetööd igal sügisel ja igal kevadel. Kursus algab degusteerimis- ja veinimaailma baasteadmiste omandamisega, üheskoos rännatakse läbi kõik olulisemad veiniriigid vanast maailmast, piilume ka uut ning kursus lõppeb toidu ja veini sobitamisega.

Loengud toimuvad 8 nädala jooksul kord nädalas ja kestavad 3 tundi, hõlmates endas parimaid veininäiteid kõigist valitud riikidest. Veini ja toidu loeng kestab 5 tundi ning sisaldab lisaks suurepärastele veinidele ka külluslikku õhtusööki.

BESTWINE STUDIO

Fahle Pargis (Tartu mnt 82) asuv Bestwine Studio on mitmenäoline ja palju võimalusi pakkuv ürituste korraldamise paik.

Bestwine Studio ühendab endas köögiga ürituste ruumi, nõupidamiste ruumi ja Kalev Kesküla tuba (pisikest hubast veiniraamatukogu).

Bestwine Studio sobib väikesteks ja privaatseteks koosviibimisteks, kuid tänu nutikale ruumilahendusele ja võimalusele ruume ühendada mahutab Bestwine Studio kõikidesse ruumidesse lauad kattes istuma ca 70 inimest.

Lisaks nimetatule asub Bestwine Studio juures ka Bestwine veinipood, mida on samuti võimalik eelnimetatud ruumidega liita, muutes kogu ala sobilikuks ca 100 külalisega püstijala ürituse jaoks.

Bestwine Studio võimalused:

  • Koolitused/seminarid (erinevad tehnilised lahendused);
  • veinikasiino;
  • veinidegustatsioonid;
  • veiniõhtusöögid;
  • erakokaga õhtusöögid;
  • ühisvaatamised suurelt ekraanilt;
  • akustilised kontserdid;
  • sünnipäevad ja muud tähtpäevad.

Bestwine Studio kontakt:
studio@bestwine.ee ja +372 5348 2800