Bestwine klubiliikmetele kogu kaup -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

 +372 622 8970

E-pood:

+372 5336 3918

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Teenused

Veinikasiino

Veinikasiino on lõbus ja hariv seltskonnamäng, mille käigus õpitakse tundma viinamarjasorte ja nende omadusi ning peamisi veiniriike ja nende eripärasid. Mängujuhilt ehk diilerilt saadud teoreetiliste teadmiste ja degusteerimisel kogetu ühendamisel teevad mängijad panuseid ning koguvad väärtuslikke žetoone. Võidab see, kes kogub kõige rohkem žetoone. Mäng sobib nii väga heade veiniteadmistega inimestele kui alles algajatele veinihuvilistele, kuna mängu saab mängida väga erinevates raskusastmetes ja variatsioonides.

VEINIKOOLITUS

Veinikoolitus on meie sommeljee poolt läbiviidav loeng-degustatsioon, mille teema ja raskusastme saate ise valida.

Koolituse käigus omandavad osalejad huvitavaid teadmisi veinimaailmast, degusteerivad valitud teemaga seotud veine ja õpivaid neid lahti mõtestama.

VEINIKOOL

Veinikool on 8-st loengust koosnev koolitus, mille uus grupp alustab igal sügisel ja igal kevadel. Kursus algab degusteerimis- ja veinimaailma baasteadmiste omandamisega, üheskoos rändame läbi kõik olulisemad veiniriigid vanast maailmast, piilume ka uut ning lõpetame kursuse toidu ja veini sobitamisega.

Kõik loengud kestavad 3 tundi ja hõlmavad vaid parimaid veininäiteid kõigist valitud riikidest. Veini ja toidu loeng kestab 5 tundi ning sisaldab lisaks suurepärastele veinidele ka külluslikku õhtusööki .