Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Alasia Moscato d´Asti

Alasia
Laos
(1)
17,30 €
(6)
103,80 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Alasia
Värvus valge
Riik Itaalia
Viinamarjasort Moscato Bianco
Piirkond Piemonte
Aastakäik 2022
Apellatsioon Moscato d´Asti DOCG
Alkoholi protsent 5%
Serveerimistemperatuur 6-8°C
Toote tüüp Valge vein
Maht 75cl
Loodussõbralik valmistusviis vegan
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga aperitiiv, marjad, viinamarjad, marjadesserdid, puuviljasalat
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Moscato d’Astit ei tohi segamini ajada Martini Astiga. Tegemist on hoopis erineva valmistusmeetodi ja kvaliteediga jookidega. Kohalikud armastavad Moscatot nii suvise aperitiivina kui marjade kõrvale jooduna. Marjad korjatakse Monferrato mägedest Asti alalt. Magus ja kergelt kihisev dessertvein annab ehedalt edasi Moscato Bianco viinamarja aromaatse loomuse. Vein on suus pulbitsev ja täidab suu püsiva pehme viinamarjavahuga. Kiirel kääritamisel peatatakse protsess tenperatuuri alandamisel teel hetkel kui on saavutatud 5 % alkoholi. Moscato d’Asti on seega väga madala alkoholisisaldusega vein. Moscato on mesine, lilleline ja küpselt puuviljane. Maitses võimutsevad aprikoos ja teised luuviljalised. Mõnus värske hape annab veinile tasakaalu ja hoolitseb selle eest, et vein ei oleks maitsemeeltele koormav. Alasia Moscato on sobiv veganitele ja taimetoitlastele kuna veini selitamisel ja filtreerimisel ei ole kasutatud loomseid aineid.
Araldica Vini on 1954. aastal loodud Piemonte ala kõige edumeelsem veinikooperatiiv. Veinikoda asub Castel Bogliones, Barbera d’Asti südames. Kokku on 230 viinamarjakasvataja halduses 690 hektarit põlde. Grupile kuuluvad Araldica ja Alasia kvaliteetveinisarjad. Vanaisa Livio Manera poolt loodud ettevõtte eesotsas on isast ja pojast veinimeistrite tandem Claudio ja Carlo Manera. Firmas on tegev ka kvaliteedi kontrolliga tegelev Claudio naine Lella. Rahvusvaheliselt tuntud on nende Gavid ja Barberad, aga häid veine tehakse pea igas Piemonte apellatsioonis. Nende veinid esindavad piirkonnale tüüpilisi nauditavaid maitseid ja seda äärmiselt hea hinnaga. Moscato d’Astit ei tohi segamini ajada Martini Astiga. Tegemist on hoopis erineva valmistusmeetodi ja kvaliteediga jookidega.
Sarnased tooted