Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Vi de Guarda Crianza Tinto

Morlanda
Laos
(1)
48,75 €
(6)
292,50 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Morlanda
Värvus punane
Riik Hispaania
Viinamarjasort Grenache 50%, Carignan 50%
Piirkond Priorat
Aastakäik 2019
Apellatsioon DOCa Priorat
Alkoholi protsent 15,5%
Serveerimistemperatuur 16-18°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga õhkkuivatatud singid ja salaamid, punases veinis hautatud jänes oliividega, lambahautis, härjasaba, pardikonfii läätsedega, metssiga, Manchego juust
Kirjeldus
Morlanda asub Kataloonias Priorati südames, seal kus teed on kitsad ja käänulised ning terroir’ mõiste saab hoopis uue tähenduse. See on veiniviljeluse mõistes tõeliselt autentne kant, mahajäetud külad, kivine pinnas, kõrged künkad ja rohke päiksepaiste. Tibatillukeses Bellmunt del Priorati külakeses asuval põllul on kõik juba mitu aastat kardinaalselt teistmoodi. Idee sai alguse 1997. aastal. Nüüd kasutatakse mitmendat aastat pioneerina probiootikume pinnase ja taimede tasakaalu leidmiseks. See kulukas eksperimentaalprojekt võib osutuda tulevikutrendiks, sest maa käitub iseenda tervendajana. Kohalike tüüpiliste sortide Garnacha ja Carinena viinapuude vanus kõigub 20 – 80 aasta vahel. Viinamarjasaak on väiksem, aga hoopis konsentreeritum. Sellest saab tulihingeline naisveinimeister valmistada ultrapreemium kvaliteediga intensiivset veini. Viinamarjasortide osakaal on veinis täpselt pooleks. Küpsemisaeg Allier tammes kestab 12 kuud. Vein saab värvilt tume. Garnacha lõhnab lilleliselt ja ürdiselt. Marjase ja tummise karakteri põhikomponentideks on mustad ploomid, kirsid ja põldmarjad. Eriti eredalt tuleb esile mineraalsus. Carignan on veinile andnud tugeva tanniinse struktuuri. Suus on tammelaagerdusest lähtuvalt tunda vürtse, tubakat ja shokolaadi. Veinil on rikkalik küps järelmaitse.
Sarnased tooted