Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või nõustun nuppu vajutades, nõustud meie privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt
Bestwine klubiliikmetele kogu kaup -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).
Villa Giada veinide taustajõuks on hinnatud veinimeister Andrea Faccio. Ta teeb veini Po jõe äärsetelt künklikelt aladelt korjatud marjadest. Viinamarjadeks on Piemontele iseloomulik Nebbiolo 90 % ulatuses ja ülejäänu on 10 %ga Barbera. Monferrato Rosso apellatsiooni kuuluvad põhiliselt seguveinid, sest raskekaallased Barolo ja Barbaresco tohivad ainult 100% liselt Nebbiolod olla. Üllatuslikult võib sellest apellatsioonist leida hulgaliselt kuulsate tegijate niinimetatud Superpiemontelasi, kuhu on lisaks kohalikele marjadele ka rahvusvahelisi marjasorte Merlot, Cabernet Sauvignoni või Syrah kehastuses juurde muntserdatud. Hinnad on neil veinidel muidugi uskumatult krõbedad.
Villa Giada Treponti vein on rubiinpunane tellispruunika varjundiga. Lõhnas leidub põldmarja, maasikat, pipart ja kakaod. 12 kuud tammevaadis annab eelduse veini õilsaks vananemiseks. 2007. aasta vein on kerge küpse tanniiniga, suus äärmiselt siidine.
Küps marjasus reedab, et vein on hetkel oma optimaalses tarbimisfaasis.
Logi sisse
Registreeru
Uuenda salasõna!
Salasõna uuendamiseks täida allolevates lahtrites enda kasutajanimi ja e-posti aadress ning saadame Sinu e-posti aadressile salasõna muutmiseks vajalikud juhised.