Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Quinta da Raza Branco Vinho Verde

Quinta da Raza
Laos
(1)
11,70 €
(6)
70,20 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Quinta da Raza
Värvus valge
Riik Portugal
Viinamarjasort Arinto 50%, Azal 35%, Trajadura 15%
Piirkond Vinho Verde
Aastakäik 2023
Apellatsioon DOC Vinho Verde
Alkoholi protsent 11,5%
Serveerimistemperatuur 6-8°C
Toote tüüp Valge vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga aperitiiv, seltskonnavein, mereannid, friteeritud kalmaarirõngad, valge kala, rohelised salatid, grillitud juurviljad
Kirjeldus
Valge õrna kihinaga Vinho Verde seguvein tehakse Arinto, Azal ja Trajadura viinamarjadest. Need on Portugali jaoks unikaalsed Vinho Verde apellatsioonis kasutada lubatud viinamarjasordid. Tugevama karakteriga Alvarinhot lisatud ei ole, selle tõttu on vein hästi kerge ja mõnusalt aperitiivne. Veinimeister Jose Diogo eesmärgiks on pakkuda selle veini näol väga hea hinna ja kvaliteedi suhet. Seda vaatamata sellele, tegemist on väikse pereettevõttega ja ühe põllu tootega, mitte suure kooperatiivi toodanguga. Lendava linnu joonistus, mis veinisildil kohe silma hakkab, kujutab kohalikku tuuletallajat, kes on falkonite ehk pistrike sugulane. See lind jälgib kullipilguga aedade kohal lennates kõike viinamarjapõllul toimuvat. Linnu nimi portugali keeles on Peneireiros. See on ühtlasi ka küla nimi, kus paikneb Quinta da Raza tootmine. Quinta da Raza Vinho Verde Branco on selge, roheline aroomi ja õuna nootidega. Värskendav kihin suus loob elevust. Taamal on õrna lillelisust. Suus on esmamulje soolakas, edasi areneb välja sidrunine elav hape. Järelmaitse on greibine. Vein sobib peale tööpäeva kolleegidega lõõgastumiseks, randa ja grilli kõrvale.
Sarnased tooted