Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Domäne Wachau Veltlinerbrand Reserve XA 22

Domäne Wachau
Laos
(1)
65,05 €
(6)
390,30 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Domäne Wachau
Riik Austria
Viinamarjasort Grüner Veltliner
Piirkond Wachau
Alkoholi protsent 40%
Toote tüüp Brändi
Maht 50cl
Liik Brändi
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Veinide destilleerimine on Domäne Wachaus juba pikka traditsiooniga ning esimest korda mainiti nende brändit kirjalikult 300 aastat tagasi. Tänapäevane piiritustehas ehitati 1960ndatel ning sellest ajast saadik on seal suure hoole ja armastusega, traditsioone järgides kohusetundlikult praktiseeritud destillatsioonikunsti. Viinamarjasort Grüner Veltliner sobib eriti hästi mitmekihilisteks brändi tootmiseks. Viinamarjade varajase korje tulemusena, saadakse kerge hea happesusega vein. Madal suhkrusisaldus nõuab pikka ja aeglast destillatsiooni, mille tulemusena valmib hästi integreeritud alkoholisisaldusega peen brändi. See haruldane destillaat on väga kõrge kontsentratsiooniga ning selle aroomist leiab rohkesti puuvilju ja vürtsi. XA 22 on suurepärase viimistlusega vürtsikas brändi, millel on meeldivalt kerge ja mõnus lõhn. Aroom ulatub peenest vanillist kuni pähklite ja karamellini. Maitses magus tamm ja intensiivne mahlakus, mis on selgelt määratletud. Kulminatsiooniks on pikk harmooniline lõpp.
Domäne Wachau veinid tulevad iidsetest terrassaedadest. Kiviaedadega ümbritsetud põllulapid esindavad parimaid pinnaseid ja positsioone, mida Austrial Doonau jõe kõrgetel kallastel pakkuda on. Domäne Wachau on pika ajalooga väikseid veinitegijaid ühendav kooperatiiv. Nende poolt toodetud vein moodustab 30% kogu piirkonna veinitoodangust. Valmistatakse peamiselt preemiumklassi valgeid veine. Oma kvaliteetse valikuga kuulub Domäne Wachau Austria kümne tipptegija hulka.
Sarnased tooted