Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Ratafia Champenois

Goutorbe-Bouillot
Laos
(1)
85,40 €
(6)
512,40 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Goutorbe-Bouillot
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort 50% Meunier, 50% Chardonnay
Piirkond Champagne
Aastakäik NV
Apellatsioon PGI Ratafia de Champagne
Alkoholi protsent 18%
Serveerimistemperatuur 12-14°C
Toote tüüp Liköör
Maht 50cl
Sobivus toiduga Õuna tarte, martsipanikook, eraldiseisva desserdina
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Goutorbe-Bouillot Ratafia sünnib nende kuulsa Clos des Monnaies aia viinamarjade mahlast. Ratafia valmistamiseks läheb lisaks viinamarjavirdele vaja ka destillaati - see valmistatakse nende oma viinamarjadest kohaliku destilleerija juures Damery külas - neil on külas rändav destilleerija hr Fontaine, kelle teenuseid kohalikud šampanjamajad kasutada saavad. Destillaat istub vähemalt 2a tammevaadis, enne kui ta saab sobilikuks viinamarjavirdesse segamiseks. Destillaadi lisamine katkestab tekkiva fermentatsiooni, alles jääb meeldivalt magus jook ca 17-18 kraadise alkoholiga. Ratafiat hoitakse 2a tammevaatides ning seejärel täiendavalt veel suurtes Dame-Jeanne´i nimelistes dekoratiivsetes klaaspudelites. Tegemist on mõnusa ja kerge dessertveiniga, mis ei mõju liigselt raskelt või suhkruselt. Tunda on kollaseid luuvilju, martsipani, mandlisust, nelki ja kardemoni. Ratafia Champenois teenis välja apellatsiooniõigused aastal 2015.
Champagne Goutorbe-Bouillot on väike pereettevõtte aastast 1755 Damery külas, Marne maakonnas, otse Champagne südames. Nende viinamarjad kasvavad 8ha erinevatel põldudel, mis on keskonnateadliku ning jätkusuutliku viinamarjaviljeluse eest ära teeninud Prantsuse Põllumajandusministeerimumilt „HEV“ ehk „High Environmental Value“ märgistuse.
Sarnased tooted