Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Liquore di Limoni di Sicilia

Azienda Limonio
Laos
(1)
31,45 €
(6)
188,70 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Azienda Limonio
Riik Itaalia
Piirkond Sicilia
Alkoholi protsent 35%
Serveerimistemperatuur 5°C
Toote tüüp Liköör
Maht 50cl
Liik Liköör
Sobivus toiduga aperitiiv, dessert, marjad, marjakook, sidrunikook, jäätise peale kastmena või isetehtud sorbee sisse panemiseks, digestiiv
Kirjeldus
Spetsiaalselt Limonio jaoks on välja valitud Femminello sidrunisort. Alkoholisisaldus on likööril 35%. Limonio on madala kalorsusega võrreldes teiste limoncellodega, sest tänu headele päikese käes küpsenud magusatele sidrunitele ei pea Limoniosse nii palju suhkrut lisama kui teistele analoogilistele toodetele. Ühe liitri naturaalse sidrunilikööri tegemiseks kasutatakse 1,5 kilo sidrunikoori. Koortes leiduvad eeterlikud õlid võivad kerkida likööri pinnale. See on naturaalse limoncello tunnuseks. Tööstuslikel limoncellodel seda ei esine, sest seal on enamasti komponentideks keemilised lõhnaained. Limonio on karge, värske sidruni ja sidrunikoore aroomiga. Maitse on vähemagus, esiplaanil on sidruni hape ja koore aromaatne mõrusus. Limonio mõjub kui soe päikesekiir teie argipäevas. Sassicaia veinimeister Giacomo Tachis on nimetanud Limonio sidrunilikööri Limoncellode Sassicaiaks, niivõrd suurepärane on selle kvaliteet ja maitseomadused teiste konkurentidega võrreldes. Serveerimiseks võib pudelit hoida sügavkülmas, et seda jääkülmana serveerida.
Sarnased tooted