Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Komaros Rosé

Garofoli
Laos
(1)
18,15 €
(6)
108,90 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Garofoli
Värvus roosa
Riik Itaalia
Viinamarjasort 100% Montepulciano
Piirkond Marche
Aastakäik 2023
Apellatsioon Marche IGT
Alkoholi protsent 12%
Serveerimistemperatuur 12°C
Toote tüüp Rosé vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud geograafilise tähisega vein
Sobivus toiduga Lõhefilee, pardifilee, tuunikala salat, frititud toidud
Kirjeldus
See provence´i stiilis korallroosa rosé on puhas ja klaar ning lõhnab nagu värsked marjad - peamiselt kirsid ja maasikad. Marjasus jätkub ka maitses. Viinamarjad korjatakse varem, et marjad ei saaks liiga küpsed ja suhkrused, et säilitada värskust.

Loreto linnas, Marche maakonnas asub Santa Casa basiilika. Oma pika ja tähtsa ajaloo tõttu on see kristlike palverännakute tähtsamaid punkte juba alates keskajast ning üks palverändurite poolt külastatumaid kirikuid ka tänapäeval. Palverändurid, kes juba ammustel aegadel Loreto linna külastasid, olid omamoodi maailma ühed esimesed massituristid ning nagu turistid tänapäeval, vajasid ka nemad kohta, kus ööbida ja süüa-juua. Majutusasutusi ja trahtreid kerkis sinnakanti nagu seeni pärast vihma. Ühe sellise asutuse lõi 19.saj keskel ka Antonio Garofoli. 1871.a alustas ta juba veinitootmisega, sest palverändurite ilmalikku vajadust veini järele oli vaja katta. Siit saigi alguse pikk perekondlik traditsioon. Tänaseks päevaks juhivad veinimaja neljas ja viies generatsioon – vennad Carlo ja Gianfranco Garofoli ning nende lapsed Gianluca, Caterina ja Beatrice. Perekonnale kuulub ca 50 ha viinapuuaedu.
Sarnased tooted