Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Grappa Riserva Antica Cuvee 5Y

Nonino
Laos
(1)
60,48 €
(6)
362,88 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Nonino
Riik Itaalia
Piirkond Friuli-Venezia Giulia
Alkoholi protsent 43%
Serveerimistemperatuur 15-17°C
Toote tüüp Grappa
Maht 70cl
Liik Grappa
Sobivus toiduga foie gras, pikalt laagerdatud kõvajuust, shokolaadikook, keeks kuivatatud puuviljadega, digestiiv, sigari kõrvale
Kirjeldus
Nonino pere poolt on selle joogi jaoks välja valitud punaste viinamarjasortide pressjäägid, Algmaterjalis on esindatud Schioppettino, Cabernet ja Merlot veiniteo jäägid. Kõik kolm rohke karakteriga sordid. Rootsud eemaldatakse ja koheselt järgneb fermentatsioon ja destilatsioon. Lõhnakomisjoni poolt kokku pandud lõplikus grappasegus on kokku miksitud 5-20 aastat endistes sherri tegemise tammevaatides laagerdunud joogid. Tammetüüpidest on esindatud Limousini, Neversi ja Grésigne tammetüübid. Reservgrappa pudeldatakse otse vaadist, ilma alkoholikangust korrigeerimata ja värviaineid lisamata. Ilus pruunikas merevaigukarva värv pärineb eranditult ainult tammes veedetud ajast. AnticaCuvée on oma olemuselt mitmetahuline, avanedes pidevalt uusi üllatusi pakkuv jook. Esimesed maitsed on kõik vaadilaagerduse viljad. Üldisest rikkalikust pagarikojalõhnast eristub õunastuudel rosinate ja kreeka pähklitega. Vürtsikus on oluline osa reservgrappast. Marjasus on suus kuivatatud magusate puuviljade moodi, eriti ilmekalt on tuntav aprikoos ja suhkrustatud apelsinikoor. Järelmaitsesse jääb vürts, vanilje ja mõrumandel.
Sarnased tooted