Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Domäne Wachau Pinot Noir Reserve

Domäne Wachau
Laos
(1)
30,77 €
(6)
184,59 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Domäne Wachau
Värvus punane
Riik Austria
Viinamarjasort Pinot noir
Piirkond Wachau
Aastakäik 2021
Alkoholi protsent 13%
Serveerimistemperatuur 19°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Sobivus toiduga pasta, pizza, veiseliha, loomaliha, lambaliha, intensiivsemad juustud
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Domäne Wachau on üks Austria tuntumaid veinitootjaid piirkonna väärikaimas regioonis, Wachaus. Järsud terrassidena langevad nõlvad, jahe kliima ja peamiselt kiviklibune pinnas on see, mis defineerib sealsed veinid. Selle veini tarvis korjati marjad Weissenkircheni linnakese ümbrusest, väike osa ka Rossatz-Andorfist ja Mauternist Danube lõunakaldalt. Weissenkirchenis kasvavad marjad madalamatel kivimüüridega terrassnõlvadel, kivisel pinnasel. Teistes aedades aga on viinamarjad istutatud lössisegusele kõrge lubjasisaldusega pinnasele. Pinot Noir Reserve on värvuselt rubiinpunane, lillakate alatoonidega. Aromaatne ja mitmekihiline pakkudes vürtsikat liköörsust, kergeid vihjeid tubakale, mustale piprale ja meeldivatele kirsi- ning punasõstranootidele, kergelt nelki, metsmaasikat ja muskaatpõhklit. Suus on vein hea struktuuriga, elegantne. Siidised tanniinid muudavad veini nautimise eriti meeldivaks, lõppmaitse on pikk ja püsiv.
Domäne Wachau veinid tulevad iidsetest terrassaedadest. Kiviaedadega ümbritsetud põllulapid esindavad parimaid pinnaseid ja positsioone, mida Austrial Doonau jõe kõrgetel kallastel pakkuda on. Domäne Wachau on pika ajalooga väikseid veinitegijaid ühendav kooperatiiv. Nende poolt toodetud vein moodustab 30% kogu piirkonna veinitoodangust. Valmistatakse peamiselt preemiumklassi valgeid veine. Oma kvaliteetse valikuga kuulub Domäne Wachau Austria kümne tipptegija hulka.
Sarnased tooted