Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Cidre Brut de Normandie

Comte Louis de Lauriston
Laos
(1)
8,37 €
(6)
50,19 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Comte Louis de Lauriston
Värvus valge
Riik Prantsusmaa
Piirkond Normandie
Aastakäik NV
Apellatsioon AOC Cidre de Normandie
Alkoholi protsent 4,5%
Serveerimistemperatuur 6-8°C
Toote tüüp Siider
Maht 75cl
Liik Siider
Sobivus toiduga aperitiiv, ahjukana õuntega, grillvorstid, õunapirukad, valgehallitusjuust, hollandi tüüpi poolkõvad juustud
Kirjeldus
Klassikaline kuiv Normandia õunasiider, milles ei ole hägusust ja animaalsust, nagu paljudel teistel tootjatel, meeldib suurele osale siidrisõpradest. Õunad raputatakse septembri keskel maha ja need laagerduvad hunnikutes 2 nädalat, et ikka kõik ilusti küpseks saaks. Õigem oleks küll 50 eri õunasordi kohta kasutada sõna vissid, sest valdav osa neist on pisikesed punnid, jagunedes maitse poolest nelja kategooriasse: magusad, hapud, mõrud ja mõrumagusad. Igaühel on oma roll lõppmaitse tasakaalustamisel: magusad annavad puuviljasust, mõrud parkaineid ning kehandit ja hapud lisavad värskust. Fermentatsioon toimub aeglaselt madalal temperatuuril. Alkoholiprotsent jääb kuival naturaalsel siidril 4,5% juurde. Mull on kerge ja püsiv. Värvus on siidril kuldne, välimus särav ja selge. Suus on mõnus kihin, hape mõjub kargelt. Siidris on õuna, rõsti, mineraalset joodisust, mis meenutab õunaseemne sisu. Kogumulje jääb kuiv, täidlane ja korralikult pargine. Pandipakendi tasu sisaldub toote hinnas.
Sarnased tooted