Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Castarede Armagnac 1962

Castarede
Hetkel laost otsas
(1)
406,70 €
(6)
2,440,20 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Castarede
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort Colombard, Folle Blanche, Ugni Blanc
Piirkond Armagnac
Aastakäik NV
Apellatsioon Bas-Armagnac AOC
Alkoholi protsent 40%
Serveerimistemperatuur 18°C
Toote tüüp Armanjakk
Maht 70cl
Liik Armagnac
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Castarede 1962 aasta armanjakk on kirka merevaigu tooniga. Aroom on väga kompleksne, floraalne. Maitse on kui pehme ja sametine suhkrustatud puuviljade ning mesisuse plahvatus.
Kõik Castarede armanjakid tulevad parimatelt aladelt Bas Armagnac´ist. Viinapuud kasvavad happelisel savisel pinnasel, selles on palju rauaelemente, mis värvivad pinnase punakas pruuniks. Sellest piirkonnast tulevad kerged, puuviljased, delikaatsed eaux de vie´d, millest armanjak destilleeritaksegi.
Vaid mõned aastad enne seda, kui Prantsusmaa saab omale raudteeühenduse ning modernse kommunikatsiooonivõrgustiku, saab alguse Castarede armanjakimaja lugu. 1832 – märgiline aasta! Armanjakitootmine rajati Bas-Armagnaci piirkonda, kust tulevad sellest nooblist joogist just elegantseimad. Castarede on Prantsusmaa vanim armanjaki destillatsioonikoda - nii väärikas on nende lugu! Nende käes on suurim armanjaki aastakäikude kollektsioon.
Täna jätkab esivanemate tööd au ja uhkusega Florence Castarede, kes on selle pereettevõte 6. generatsiooni esindaja. Castarede maja on ikka käinud ühte jalga ja läbi põimunud ajalooliste suurkujudega. Georges-Eugene Haussmann, mees, kelle Napoleon määras Pariisi uusi puiesteesid ja parke rajama ehk kes korraldas Pariisi renoveerimise oli Castarede armagnacimaja suur sõber ja toetaja. Tänapäeval asub Castarede showroom Pariisis otseloomulikult Haussmann’i nimelisel bulevardil, kõrvuti Galerie Lafayette’i, Printemps ning teiste mainekate butiiikide ja kaubamajadega.
Sarnased tooted