Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Canella Prosecco Extra Dry 20 cl

Canella
Laos
(1)
5,85 €
(6)
35,10 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Canella
Värvus valge
Riik Itaalia
Viinamarjasort Glera 100%
Piirkond Friuli-Venezia Giulia
Aastakäik NV
Alkoholi protsent 11%
Serveerimistemperatuur 8 °C°C
Toote tüüp Vahuvein
Maht 20cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega kvaliteetvahuvein
Sobivus toiduga aperitiiv, kerged salatid ja erinevad eelroad, supid ja valge liha, juurviljarisoto, nii toores kui küpsetatud kalaga
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
See Prosecco on valmistatud charmat´ meetodil, mis tähendab, et veini teine käärimine toimub suurtes terasmahutites. Teise käärimise lõppedes vein jahutatakse, selgitatakse ning pärast suhkru lisamist pudeldakse vein. Canella Proseccol on puuviljane värske aroom, milles on tunda õrna lillelist maitset. Elav peene mulli ja elegantse struktuuriga vahuvein, meeldivalt värskendav hape. Mugavas mõõdus pudel on hea kaasa haarata piknikule.
Canella veinikelder loodi 1947. aastal Luciano Canella poolt, kes on tänaseni ettevõtte eesotsas, abiks tema 4 last - Alessandra, Lorenzo, Nicoletta ja Monica. Luciano huvi veinimaailma vastu tekkis tema vanemate väikeses restoranis Veneetsia lähedal, kus ta pidas sommeljee ametit. Ta armastab oma kodukandi veine ja on algusest peale keskendunud ainult sellele piirkonnale, Veneetsia ja Treviso aladele. Canella on spetsialiseerunud eelkõige Prosecco tootmisele. Nad on alati pööranud tähelepanu kvaliteedile ja olnud väga uuendusmeelne. Canella Proseccod on võitnud palju tunnustust ja rahvusvahelisi auhindu.
Sarnased tooted