Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Barolo Chinato

Ceretto
Laos
(1)
41,96 €
(6)
251,79 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Ceretto
Värvus punane
Riik Itaalia
Viinamarjasort Nebbiolo
Piirkond Piemonte
Aastakäik NV
Alkoholi protsent 17%
Serveerimistemperatuur 12°C
Toote tüüp Kangestatud vein
Maht 50cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega liköörvein
Sobivus toiduga Digestiiv, šokolaadidessert, pähklidessert
Kirjeldus
Barolo Chinato on tõeline õhtusöögi lõppakord! Võtke seda kangestatud ja aromatiseeritud Barolo DOCG-st valmistatud veini kui eraldiseisvat digestiivi või nautige koos šokolaadidessertidega, mis sellele legendaarsele joogile kohe eriti hästi kõrvale sobivad.

Barolo Chinato lugu saab alguse Langhe piirkonnas juba19. sajandi lõpul. Selle loojateks olid dr Cappellano Serralungast ja dr Zabaldano Monfortest. See oli jook, mida ühes ajalooepisoodis müüdi ka apteekides külmarohuna ning see juurdus sügavuti kohalikku kultuuri.

Ceretto sai üheks Barolo Chinato taaselustajateks 80-ndate lõpus. Nende retsept ühendab endas kümmekond hoolikalt valitud ürti ning mis peamine, kiinapuu koore infusiooni viinamarjadestillaadis. Tulemuseks on pidev maitsete jada, mis lõppeb meeldivalt mõrkjate nootidega, mis puuviljasemate nüanssidega ideaalselt tasakaalus

Barolo Chinatol on tulihingelisi austajaid ja neid, kes seda jooki ei naudi, kuid ükskõikseks ei jäta see kedagi. Serveeri jahutatult!
Sarnased tooted