Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Alasia Barolo

Alasia
Laos
(1)
42,70 €
(6)
256,20 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Alasia
Värvus punane
Riik Itaalia
Viinamarjasort Nebbiolo 100%
Piirkond Piemonte
Aastakäik 2019
Apellatsioon Barolo DOCG
Alkoholi protsent 14%
Serveerimistemperatuur 16-18°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Loodussõbralik valmistusviis vegan
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga loomaliha, metsloomahautis, seened, ​​​​kõvajuustud
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Nebbiolo marjad korjatakse käsitsi Araldica parimatelt põldudelt ja kääritatakse 12 päeva väikestes fermentatsiooninõudes. Iga päev toimub veini ümberpumpamine, et rikastada käärivat veini hapnikuga ja soodustada intensiivsema marjakarakteri teket. Tulemus on rikkalik ja nüansirohke vein, mis Araldica veinidele kohaselt on ka äärmiselt hea hinnaga. Lõhnas leidub Nebbiolole kohaselt lillelisust kannikese näol. Suits ja nahk esindavad animaalsemaid noote. Maitse on musta ploomi ja vürtside päralt. Veini rikkalikkus kestab suus pikalt ja jõulised parkained annavad veinile pika arenguperspektiivi. 
Araldica on Piemonte piirkonna kõige progressiivsem veinikooperatiiv. Asub see Barbera d’Asti südames Castel Bogliones. Kooperatiivi on koondunud 230 viinamarjakasvatajat, kellel kokku on viinamarjade all 690 hektarit maad. Nad on tuntud kui väga head Barbera, Gavi ja Moscato tootjad, aga tunnustatud on ka Roero Arneis, Barolo ja Barbaresco. Motoks on head joodavad veinid sõbraliku ja kõigile vastuvõetava hinnaga. Kõik veinid valmivad veinimeistrist mänedzeri Claudio Manera taktikepi all. Tema isa oli 1950ndatel kogu veinigrupi asutaja. Hetkel on firmas tegevad ka Claudio naine Leila ja nende veinimeistriks õppinud poeg Carlo. Araldica grupi veinide sarjad on Classici ja Alasia. Eraldi toodab veinifirma kahte erilisemat ühe aia veinide sarja – il Cascinone ja La Battistina. Alasia veinide selitamisel ja filtreerimisel ei ole kasutatud loomseid aineid ja selle tõttu on nad sobilikud taimetoitlastele ja veganitele.
Sarnased tooted