Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Bestwine veiniklubi

Bestwine klubi on seltskond inimesi, kes soovivad avastada veinimaailma kõige mugavamal võimalikul viisil. Klubis on ligikaudu 12000 liiget ning iga päev lisandub siia uusi veinihuvilisi, kes veini teadlikult nautida soovivad. Bestwine veiniklubi liikmetele kehtib alati -20% soodustus, aga ka muud hüved, mis kirjas allpool.

Nõustun privaatsuspoliitikaga. Loe lähemalt

KLUBILIIKME PÜSISOODUSTUS -20%

Bestwine klubi on seltskond inimesi, kes soovivad avastada veinimaailma kõige mugavamal võimalikul viisil. Klubis on ligikaudu 12 000 liiget ning iga päev lisandub siia uusi veinihuvilisi, kes veini teadlikult nautida soovivad.

VÕIMALUS OSALEDA SOODUSHINNAGA BESTWINE`I KORRALDATUD ÜRITUSTEL

Korraldame tihti degusteerimisi ja õhtusööke, mida viivad läbi veinimajade esindajad, sommeljeed või tippkokad.

SÜNNIPÄEVAKUUL ÜHEKORDNE LISAALLAHINDLUS -10% (KOKKU -30%)

Ostu saab sooritada samal kuul personaalselt veinipoes, telefoni või meili teel.

VÄRSKEIMAD UUDISED

Veiniklubi liikmed lisatakse meie uudiskirja listi, tänu millele on võimalik alati esimesena kursis olla meie eripakkumiste, ürituste, kampaaniate ja kõige muuga, millega parasjagu tegeleme.

MEIE SOMMELJEED SOOVITAVAD

Lähtume oma aastatepikkusest kogemusest veini alal, uue veinileiu tegemisel on loomulikult abiks ka treenitud nina, õige sisetunne ja loomulik vaist.