Meist

Kirg. Kutsumus. Jagamisrõõm. Need on kolm asja, millest Bestwine alguse sai.

Suurtootjate hiiglaslike koguste ja keskpäraste maitsete asemel on Bestwine’i veinid isikupärased ja omamoodi. Nad pärinevad pühendunud ja ausatelt (peamiselt) väiketootjatelt. Tähtsustame vähem kriitikute poolt antud maksimumpunkte, pigem on meile olulised usalduslikud emotsionaalsed sidemed ja ühised väärtushinnangud veini tootjatega. Vein on iga aasta erinev, sest loodus ja inimene loovad seda ühise tiimina aasta aastalt aina uuesti ja uuesti. Veinialadel ringi rännates on meis arenenud piiritu austus viinamarjakasvatajate ja veinimeistrite vastu, nende kompromissitu ja ennastsalgava elutöö ja elustiili vastu.

Bestwine’i valikus on eranditult veinid, mida meile endile juua meeldib. Oleme alati millegi uue ja põneva jahil. Olgu see siis unustustehõlma vajunud haruldane viinamarjasort, põnev uus piirkond, järeleandmatu ja põikpäine visiooniga veinimeister, geniaalselt innovatiivne pakend või absoluutselt parima hinna ja kvaliteedi suhtega vein. Igaühel on oma jahistrateegia, meie oma on sarnane pärlijahiga. Lähtume oma aastatepikkusest kogemusest veini alal, uue veinileiu tegemisel on loomulikult abiks ka treenitud nina, õige sisetunne ja loomulik vaist.

Hea elu juurde kuulub klaas head veini. Vein on sõpradega jagamiseks ja söögiga koos nautimiseks. Bestwine’i kliendid on meie head sõbrad, Bestwine’i klubist on kujunenud ühise veini ja toiduhuviga sõpruskond. Klubi liikmeks olemine annab eelise olla kursis uute veinidega ja teha rahaliselt kasulikke veiniavastusi. Igakuised klubipakkumised võimaldavad paari arvutiklikiga veinid koju tellida. Õhtusöögid Eestit väisavate veinimeistritega ning toidu ja veini sobitamise õppetunnid kohalike sommeljeedega panevad ka algaja veinihuvilise ennast veiniguruna tundma.

Milline vein teile meeldib, on teie otsustada. Head proovimist ja rohket avastamisrõõmu!

MEESKOND

Triinu van Buuren

Asutaja ja sommeljee
+372 511 8121
triinu@bestwine.ee

Viljar Sepp

Äriarendusjuht
+372 5336 3918
viljar@bestwine.ee

Joanna Ruus-Ruusa

Turundusjuht
+372 5858 5588
joanna@bestwine.ee

Anneli Ast

Tootejuht ja sommeljee
+372 505 2875
anneli@bestwine.ee

Katrin Üürike

Võtmekliendi müügijuht ja sommeljee
+372 503 0606
katrin@bestwine.ee

Juri Brattšik

HoReCa müügijuht ja sommeljee
+372 521 2152
juri@bestwine.ee

Moonika Pung

Veinipoe juhataja ja sommeljee
+372 622 8970
moonika@bestwine.ee

 

Merilin Männik

Logistikajuht
+372 526 3835
logistics@bestwine.ee

KLUBI

Veinikool

Teenused

Pakkumised

Meist