Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Bestwine sai alguse aastal 2007 ning väiksest ettevõttest on aastatega kasvanud Eesti turul tuntud ja tunnustatud maaletooja, kes on suurimatest küll kõige väiskem, kuid väikestest tegijatest kindlasti kõige suurem. Usume, et see on täpselt õige koht kus olla ja just see positsioon on taganud meie kasvava edu. Suudame pakkuda parimaid lahendusi nii erakliendile kui koostööpartneritele, säilitades sealjuures paindlikuse, personaalsuse ja eksklusiivsuse.

Suurtootjate hiiglaslike koguste ja keskpäraste maitsete asemel on Bestwine’i veinid isikupärased ja kvaliteetsed, pärinedes peamiselt vana maailma pühendunud väiketootjatelt. Bestwine’i valikus on eranditult veinid, mida meie meeskonnale endile juua meeldib ja oleme alati millegi uue ja põneva jahil. Olgu see unustusehõlma vajunud haruldane viinamarjasort, põnev uus piirkond, järeleandmatu ja põikpäise visiooniga veinimeister, geniaalselt innovatiivne pakend või absoluutselt parima hinna ja kvaliteedi suhtega vein. Lähtume oma aastatepikkusest kogemusest veini alal, uue veinileiu tegemisel on loomulikult abiks ka treenitud nina, õige sisetunne ja loomulik vaist.

Veinialadel ringi rändamise jooksul on meis tekkinud piiritu austus viinamarjakasvatajate ja veinimeistrite vastu, nende kompromissitu ja ennastsalgava elutöö ja elustiili suhtes ning just selle jagamine on meid inspireeriv eesmärk.

Kokku pakub Bestwine täna ligi 700 veini või destillaati ligi 80 kaubamärgi alt ning lisaks Itaalia ja Prantsusmaa toodangule on valikus Hispaania, Portugali, Saksamaa, Austria, Inglismaa, Tšiili, Argentiina ja Lõuna-Aafrika Vabariigi ja Uus-Meremaa.

Eraldi äramärkimist tasub Bestwine’i aina kasvav šampanjavalik, mis hõlmab enam kui 10 isikupärast butiiktootjat ja rohkem kui 30 eriilmelist šampanjat. Lisaks veinidele ja vahuveinidele kuulub meie valikusse ka arvestatav kogus kanget kvaliteetalkoholi.

Bestwine’i esinduskauplus asub Tallinnas Kentmanni tänaval ning alates 2022. aasta sügisest on Fahle Parkis avatud Bestwine Studio. Tegemist on mitmekülgseid lahendusi pakkuva ürituste korraldamise paigaga, mille juurde kuulub ka meie veini showroom.

Hea elu juurde kuulub klaas head veini ja häid valikuid aitavad teha Bestwine’i ägedad sommeljeed. Head proovimist ja rohkelt avastamisrõõmu!

Meie meeskond

Asutaja ja sommeljee

Triinu Van Buuren

Äriarendusjuht

Viljar Sepp

Turundus- ja tootejuht

Joanna Ruus-Ruusa

Marten Kundla.png (771 KB)

Bestwine Studio tegevjuht

Marten Kundla

Logistikajuht

Merilin Männik

HoReCa müügijuht ja sommeljee

Juri Brattšik

Võtmekliendi müügijuht

Katrin Üürike

Veinipoe sommeljee

Moonika Pung

Fahle Park

BESTWINE STUDIO