Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Kasutustingimused

BESTWINE VEINIKLUBI LIIKMELISUSE KASTUSTINGIMUSED

Naudi Bestwine kogenud sommeljeede poolt kokkupandud mitmekülgset ja pidevalt uuenevat veinivalikut, veinide parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning personaalset veinialast nõustamist sommeljeede poolt.

  • Klubiliikme püsisoodustus vähemalt 20% igalt tootelt. Bestwine klubi liikme allahindlus kehtib, kui sooritate ühe ostu kahe kuu jooksul, harvemal ostmisel rakendub klubiliikmele tavahinnakirja hind.
  • Kui tellid kauba kohatoimetamise, on kohustuslik ettemaks.
  • Iga Bestwine klubi liige saab oma sünnipäevakuul ühekordselt ostult lisaallahindlust -10% (kokku -30%). Ostu saab sooritada samal kuul personaalselt veinipoes, telefoni või meili teel.
  • Klubiliikmel avaneb võimalus soetada soodushinnaga pääsmeid kõigile Bestwine`i korraldatud degusteerimistele ja õhtusöökidele, mida viivad läbi veinimajade esindajad, sommeljeed või tippkokad.
  • Klubiliige nõustub saama ära märgitud e- postile Bestwine’i poolt kirju.


Bestwine klubi liikmelisusega ei kaasne

  • liikmemaksu
  • kohustust sooritada oste
    Liikmelisusest saab soovi korral alati loobuda

 

Bestwine klubi liikmeks saab alates 18 eluaastast!

*Bestwine garanteerib veinide kõrge kvaliteedi. Kui kauba hulgas on praak-toode või ekslikult valesti saadetud vein, on ostjal õigus kokkuleppel Bestwine`iga toode tagastada või välja vahetada. Pretensiooni rahuldamiseks peab ostja müüjat 1 tööpäeva jooksul peale vea avastamist sellest informeerima ning esitama pretensiooni aluseks oleva toote ekspertiisi.