Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Suri Rosso

Villa Giada
Laos
(1)
19,30 €
(6)
115,80 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Villa Giada
Värvus Punane
Riik Itaalia
Viinamarjasort Barbera
Piirkond Piemonte
Aastakäik 2020
Apellatsioon Barbera D´Asti DOCG
Alkoholi protsent 14%
Serveerimistemperatuur 12.14°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga Caesari salat kanaga, grillitud kanamaks, lasagne, pasta Bolognese, tomatikaste, lihapallid, hakklihakaste.
Kirjeldus
Barbera d’Asti viinamarjad tulevad Agliano Terme ja Calosso alal paiknevatelt Villa Giada põldudelt. Barbera vein on viimasel kümnendil läbi teinud nii palju metamorfoose, üritatud on käia ajaga kaasas ja meeldida kõigile. Õnneks on Villa Giada kaljukindlalt jätkanud traditsionaalset liini. Suri Rosso on väga tüüpiline vanakooli Barbera, selline nagu Barbera olema peab, ei mingit tammega trikitamist veinimeistri poolt. Lihtsus, kergus ja marjane hape. Veini hoitakse valmistamisel ainult roostevabast terases, peale mida järgneb mõnekuine pudelis settimine. Villa Giada veinid on tähelepanu äratanud nii kriitikute seas (Robert Parkerilt 89 punkti) kui saanud Ferrari vormelimeeskonna ürituste ainulemmikuteks.
Suri Rosso on särav rubiinpunane vein. Esmalt lenduvad pudelist välja kannikesed, seejärel kirss. Suus domineerib punaste marjade elav värskus. Järelmaitsesse jäävad heljuma vürtsid, pehme park ja värske hape.
Sarnased tooted