Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Lyngrove Collection Pinotage

Lyngrove
Laos
(1)
12,75 €
(6)
76,50 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Lyngrove
Värvus punane
Riik Lõuna-Aafrika Vabariik
Viinamarjasort Pinotage
Piirkond Stellenbosch
Aastakäik 2020
Apellatsioon Stellenbosch
Alkoholi protsent 14,5%
Serveerimistemperatuur 14-16°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Liik Lauavein
Sobivus toiduga punane liha, veiseliha carpaccio, vinegrett, loomaliha, metsloomaliha, ribid, maks, pressitud poolkõvad juustud
Kirjeldus
Lõuna-Aafrikas Helderbergi mäe nõlvadel küpsevat viinamarjasaaki vormivad kuumad suvepäevad ja kaugustest puhuv kerge ookeanibriiz. Lyngrove Estate Collectioni veinisarja idee on pakkuda puhtaid viinamarjakarakterist tulenevaid maitseid ja peegeldada kohaliku pinnase eripära. Suurimalt Lõuna-Aafrika veinialalt Stellenboschist pärit Collection Pinotage on mõeldud noorelt joomiseks. Lyngrove Pinotage esindab selle kohaliku ainulaadse marja traditsioonilist stiili – kergelt joodav, mahlane, samas vürtsikas ja happene. Omapärast iseloomu on Pinotage’il nii, et tapab – küll võiks veini kirjeldada autohullu kummikärsatamise aroomidega või hoopis läitsakus valitseva higilõhnaga. Vein on rubiinpunane ja kurguni täis küpseid punaseid marju ja hingesoojendavaid vürtse. Collection Pinotage sobib suurepäraselt tugevamate liharoogadega.
Sarnased tooted