Bestwine klubiliikmetele kogu kaup -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

 +372 622 8970

E-pood:

+372 5336 3918

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Louis Max Pommard

Maison Louis Max
Hetkel laost otsas
(1)
83,95 €
(6)
503,70 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Maison Louis Max
Värvus punane
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort Pinot Noir
Piirkond Burgundia
Aastakäik 2017
Apellatsioon Pommard
Alkoholi protsent 13%
Sündmus veinikeldrisse
Serveerimistemperatuur 15°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga tugevamaitseliste lihade juurde: lammas, metsloom, röstitud veiseliha, delikaatse linnuliha, grillitud punase liha ja karakterit näitavate juustudega
Kirjeldus
Maison Louis Max asutati 1859. aastal Prantsusmaa suurimate veinide kodus, Burgundia südames, Nuits-Saint-Georges´is.Veinimaja peamiseks tegevuspiirkonnaks ongi Burgundia, kus omatakse veiniaedu 230 hektari ulatuses. Lisaks Burgundiale on veinimajal valdused ka Rhône´i orus ja Languedocis. Suuremale osale veinidest on omistatud orgaanilise veiniviljeluse sertifikaat. Louis Maxi veinid on esindatud Prantsusmaa parimates restoranides ning mitmete premium lennuliinide äriklassi veinikaartidel.

Pommard on Burgundia üks tuntumaid apellatsioone, mille nimi on olnud elegantse veini sünonüümiks juba keskajast saadik. Pommard on Côte de Beaune´ vein, mille viinapuud kuulusid Burgundia hertsogitele. Hästi kuivendatud, savi- ning lubjakivirikas pinnas on ideaalseks kasvukohaks Pinot Noir marjale.
Viinamarjad korjatakse ning sorteeritakse käsitsi. Vein veedab 18 kuud tammevaadis, millest 30% on uued.
Sügav ning kirgas rubiinpunane värvus. Intrigeeriv aroom koosneb pisikestest marjadest (mustikas, punasõstar, põldmari, kuivatatud ploom) kombineerituna šokolaadi, pipra ning laagerdumisel välja arenevate nahaste nüanssidega. Suus külluslik, ent delikaatse struktuuriga, elegantsed tanniinid - tegemist on oma apellatsiooni kõrgtasemelise näitega. Parim nautimiseks 10-20 aasta pärast.
Sobib hästi tugevamaitseliste lihade juurde: lammas, metsloom, röstitud veiseliha, aga ka delikaatse linnuliha, grillitud punase liha ja karakterit näitavate juustudega.