Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Ligne de Mire Blanc de Blancs Brut

Champagne Daniel Moreau
Laos
(1)
90,50 €
(6)
543,00 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Champagne Daniel Moreau
Värvus valge
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort Chardonnay
Piirkond Vandieres, Valle de La Marne, Champagne
Aastakäik 2020
Apellatsioon Champagne AOC
Alkoholi protsent 12,5%
Serveerimistemperatuur 10°C
Toote tüüp Šampanja
Maht 75cl
Liik Kvaliteetvahuvein
Sobivus toiduga lambapiimajuustud, rabarberikook
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Sampanja nimega Ligne de Mire, otsetõlkes "vaateväli" on loodud meeles pidamaks enese kursilhoidmist. See vein on täis tonaalsust, energiat ja finessi, tuletades meile meelde, kui oluline on hoida oma joont ja liini, olla fokusseeritud, hoida pea külmana igasuguses olukorras. Stoiline ja rahulik, kindlal kursil ning jäädes kindlaks oma veendumustele ja ideedele - need on Daniel Moreau šampanjamaja alustalad. Enesele kindlaksjäämist tähistab see šampanja seegitõttu, et tegemist on Chardonnay-põhise šampanjaga pigem tumedate marjade alalt. See šampanja on artikuleeritult kollase tooni ning rohelise helgiga, mull on mõnusalt rikkalik. Esile kerkivd küpsised, värske saia aroom, briochisus, mandlisus, bergamot ja rabarber ning õrnad tsitrused nagu greip ning apelsiniõis. Veini on hoitud 24 kuud pärmisettel, dosaaz 4g/l kohta.
16 põllulappi, 10 kilomeetrit, 8760 tundi. Peotäis põllulappe. Terroir, mis katab vaid mõne kilomeetri. Aastas on vaid loetud arv tunde, neist tuleb parim võtta! See on väljakutse, mille Champagne Daniel Moreau on endale seadnud.
Bastien ja Julie Moreau toimetavad oma 16 põllulapil veendunud orgaaniliste mõttemaailmaga kindlameelselt. Läbi viinamarjakasvatuse ja šampanjavalmistamisega tihedalt läbipõimunud elu on nad enda jaoks kirja pannud 4 olulist printsiipi, mille järgi toimida:
1. Õnn seisneb kohandumises - et saada häid viinamarju, pead aktsepteerima, et saad vähem teha ja muuta, kui sooviskid. Loodusel on viimane sõna. Pigem kohandu, kui haara kemikaalide järele. 2. Lihtsus=efektiivsus. Lihtsad lahendused on tihtipeale parimad ja ka tervislikumad. Keskendu mullaharimisele ja maa õhutamisele, loodusliku mitmekesisuse hoidmisele kui millegi hävitamisele. 3. Ennetamine on parem kui tagajärgedega tegelemine. See võtab kogu orgaanika filosoofia kokku - ole tähelepanelik! 4. Hoia kontroll enda käes ja jää oma veendumustele kindlaks. Viinapuuaias võib kõik juhtuda väga kiiresti, kõik võib muutuda hetkega, kus peab kiiresti reageeria.
Sarnased tooted