Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Evidence Pinot Noir

Gustave Lorentz
Laos
(1)
30,80 €
(6)
184,80 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Gustave Lorentz
Värvus punane
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort Pinot Noir
Piirkond Alsace
Aastakäik 2022
Apellatsioon Alsace AOC
Alkoholi protsent 12%
Serveerimistemperatuur 14-16°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Loodussõbralik valmistusviis orgaaniline
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga kana punases veinis šampinjonide ja sibulatega, seenerisoto, seenekaste, Brie, Camembert
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Evidence on Gustave Lorentzi uue ökoloogilise veinisarja nimi. Evidence sarja jaoks on alates 2012. aastast ökoloogiliselt sertifitseeritud 33 ha Gustave Lorentzi viinamarjaaedu. Evidence on tõestus sellest, et loodust hellalt hoides ja sellest lähtuvalt toimetades, saab heas tasakaalus ja nüansirohke veini, mis rõhutab viinamarjale loomuomast karakterit. Orgaanilise Evidence Pinot Noiri lõhnabukett on kirsside ja seente päralt. Alusmetsa aroomid annavad suus teed õrnale mahlasele marjasusele ja pehmetele parkainetele. Veini hape pakub kogu muule iseloomule tõhusat toetust.
Gustave Lorentz’i veinimaja ajalugu ulatub aastasse 1836 olles üks Alsace’i vanimaid veinitootjaid. Isalt pojale edasi antud teadmised on hetkel 6. põlvkonna käes Georges Lorentz’iga eesotsas. Suur kirg viinamarjakasvatuse vastu oli see, mis ajendas Lorentz’ite pere rajama viinamarjapõlde Altenberg de Bergheim nõlvadele. Aegade algusest on seal viinamarju korjatud käsitsi ning iga põllulapi marjad kääritatakse eraldi, et välja tuua iga terroir’ unikaalsus. Bergheimi külas asuvatest 33ha viinamarjapõldudest peaaegu pooled on Grand Cru alad. Alates aastast 2012 on veinimaja ka orgaaniline.
Sarnased tooted