Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Corsini Barbaresco

Araldica
Hetkel laost otsas
(1)
33,40 €
(6)
200,40 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Araldica
Värvus punane
Riik Itaalia
Viinamarjasort Nebbiolo 100%
Piirkond Piemonte
Aastakäik 2019
Apellatsioon Barbaresco DOCG
Alkoholi protsent 13,5%
Serveerimistemperatuur 16 -18°C
Toote tüüp Punane vein
Maht 75cl
Liik Kaitstud päritolunimetusega vein
Sobivus toiduga part, tuvi, metslinnu liha, trühvlipasta, seenerisoto
Kirjeldus Tootja Kirjeldus

Marjad veini tegemiseks korjatakse optimaalses küpsusastmes. Peale pressimist lastakse mahlal kaks päeva settida ja seejärel läheb suures Slavoonia tammes kääritamiseks. Hilisem laagerdumine leiab osaliselt aset väikestes tammevaatides, seda tervelt kahe aasta vältel. Filtreerimiseks kasutatakse vana head munavalge meetodit, kus veinivaati segatakse klopitud munavalgesegu, mis imab endasse kogu tekkinud sademe. Järgneb veel kuuekuuline õilistumisperiood pudelis. Vein on rubiinpunane granaatõuna pruunika helgiga. Lõhn tundub esmalt eeterlik ja lilleline. Täpsemalt tunneb ära roosid ja kannikese. Edasi arenevad välja tubakas ja vürtsid. Maitses domineerivad must kirss ja põldmari. Corsini Barbarescol on südikas keha, pikk järelmaitse ja igikestvad tanniinid, nii nagu on kohane parimate Nebbiolo vaatide sisust valmistatud seguveinile.

Araldica Vini on 1954. aastal loodud Piemonte ala kõige edumeelsem veinikooperatiiv. Veinikoda asub Castel Bogliones, Barbera d’Asti südames. Kokku on 230 viinamarjakasvataja halduses 690 hektarit põlde. Grupile kuuluvad Araldica ja Alasia kvaliteetveinisarjad. Vanaisa Livio Manera poolt loodud ettevõtte eesotsas on isast ja pojast veinimeistrite tandem Claudio ja Carlo Manera. Firmas on tegev ka kvaliteedi kontrolliga tegelev Claudio naine Lella. Rahvusvaheliselt tuntud on nende Gavid ja Barberad, aga häid veine tehakse pea igas Piemonte apellatsioonis. Nende veinid esindavad piirkonnale tüüpilisi nauditavaid maitseid ja seda äärmiselt hea hinnaga. Moscato d’Astit ei tohi segamini ajada Martini Astiga. Tegemist on hoopis erineva valmistusmeetodi ja kvaliteediga jookidega.

Sarnased tooted