Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Castarede Armagnac VSOP

Castarede
Hetkel laost otsas
(1)
75,95 €
(6)
455,70 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Castarede
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort 50% Ugni Blanc 30% Colombard 20% Folle Blanche
Piirkond Armagnac
Aastakäik NV
Apellatsioon Bas-Armagnac AOC
Alkoholi protsent 40%
Toote tüüp Armanjakk
Maht 70cl
Liik Armagnac
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Castarede VSOP on merevaigukarva, kirgas ja hea läbipaistvusega, pikalt venivate "jalgadega" klaasiseinal, mis annavad aimu pikast tammevaadilaagerdusest. Armanjak on maitseküllane, kuid kerge, justkui eeterlik. Tunda on tammesust, tubakasust ja tõrva koos tumedate puuviljadega. Maitse teekond liigub edasi, tunda on nahka, vaniljet, tsitruseid, aprikoose, hurmaad, lõpetuseks tammine, kreeka pähkline ja puidune-piprane järelmaitse. Castarede VSOP armanjakki on tammevaadis hoitud 10 aastat. Ta on komplekssem ja hõlmab laiemat maitsepalletti kui näiteks paljud sama vanusega konjakid.
Vaid mõned aastad enne seda, kui Prantsusmaa saab omale raudteeühenduse ning modernse kommunikatsiooonivõrgustiku, saab alguse Castarede armanjakimaja lugu. 1832 – märgiline aasta! Armanjakitootmine rajati Bas-Armagnaci piirkonds, kust tulevad sellest nooblist joogist just elegantseimad. Castarede on vanim armanjakitootja ja -müüja. Nende käes on suurim armanjaki aatsakäikude kollektsioon.
Täna jätkab esivanemate tööd au ja uhkusega Florence Castarede, kes on selle pereettevõte 6. generatsiooni esindaja. Castarede maja on ikka käinud ühte jalga ja läbi põimunud ajalooliste suurkujudega. Georges-Eugene Haussmann, mees, kelle Napoleon määras Pariisi uusi puiesteesid ja parke rajama ehk kes korraldas Pariisi renoveerimise oli Castarede armagnacimaja suur sõber ja toetaja. Tänapäeval asub Castarede showroom Pariisis otseloomulikult Haussmann’i nimelisel bulevardil, kõrvuti Galerie Lafayette’i, Printemps ning teiste mainekate butiiikide ja kaubamajadega.
Sarnased tooted