Bestwine klubiliikmetele täishinnaga toodetelt -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

+372 622 8970

E-pood:

+372 5305 2053 (E–R kell 9–17)

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Castarede Armagnac VS

Castarede
Laos
(1)
47,95 €
(6)
287,70 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Castarede
Riik Prantsusmaa
Viinamarjasort Folle-Blanche
Piirkond Armagnac
Aastakäik NV
Apellatsioon Bas-Armagnac AOC
Alkoholi protsent 40%
Toote tüüp Armanjakk
Maht 70cl
Liik Armagnac
Kirjeldus Tootja Kirjeldus
Castarede VS armanjaki tootmisel kasutatud Folle Blanche viinamarjad on kasvanud nende enda põldudel. VS armanjakki on tammevaatides õilistatud vähemasti 3 aastat. Ta on noor ja lihtsasti lähenetav armanjak ning seetõttu sobilik just neile, kes selle õilsa joogi avastamisel alles algust teevad. Kuldkollane, puuviljane, vaniljene ja floraalne. Aprsikooosist puuviljasust tasakaalustab alkohoolsus ja tanniinsus keelel. Naudi puhtalt jääga või ilma, või joopis kokteilides.
Vaid mõned aastad enne seda, kui Prantsusmaa saab omale raudteeühenduse ning modernse kommunikatsiooonivõrgustiku, algab Castarede armanjakimaja lugu. 1832 – märgiline aasta! Armanjakitootmine rajati Bas-Armagnaci piirkonds, kust tulevad sellest nooblist joogist just elegantseimad. Castarede on vanim armanjakitootja ja -müüja. Nende käes on suurim armanjaki aastakäikude kollektsioon.
Täna jätkab esivanemate tööd au ja uhkusega Florence Castarede, kes on selle pereettevõte 6. generatsiooni esindaja. Castarede maja on ikka käinud ühte jalga ja läbi põimunud ajalooliste suurkujudega. Georges-Eugene Haussmann, mees, kelle Napoleon määras Pariisi uusi puiesteesid ja parke rajama ehk kes korraldas Pariisi renoveerimise oli Castarede armagnacimaja suur sõber ja toetaja. Tänapäeval asub Castarede showroom Pariisis otseloomulikult Haussmann’i nimelisel bulevardil, kõrvuti Galerie Lafayette’i, Printemps ning teiste mainekate butiiikide ja kaubamajadega.
Sarnased tooted