Bestwine klubiliikmetele kogu kaup -20%. Tasuta transport alates 50 € Tallinnas (ja alates 100 € väljaspool Tallinna).

Esinduspood:

 +372 622 8970

E-pood:

+372 526 3835

0
0,00 €
Minu ostukorv
Ostukorv on tühi
Kõik kokku:
0,00 €
Tasuta kojuvedu alates 50€

Castarede Armagnac 1977

Castarede
Hetkel laost otsas
(1)
156,95 €
(6)
941,70 €

Klubiliikme soodustus -20% 
kõikidelt toodetelt

Bestwine garanteerib veinide 
kõrge kvaliteedi

Tasuta transport 
alates 50€ ostust

Online sommeljee

Tootja Castarede
Riik Prantsusmaa
Piirkond Armagnac
Aastakäik NV
Apellatsioon Bas-Armagnac
Alkoholi protsent 40%
Serveerimistemperatuur 18°C
Toote tüüp Armanjakk
Maht 70cl
Liik Armagnac
Kirjeldus
Castarede 1977 aastakäigu armanjak on sügava merevaigu tooni, kauni läikega. Aroomis tunda suhkrustatud puuvilja ja musta ploomi. Maitses suhkrustatud puuviljad ja suitsuploom jätkuvad, järelmaitse mõjub võrdlemisi magusalt ja sametiselt. Kõik Castarede armanjakid tulevad parimatelt aladelt Bas Armagnac´ist. Viinapuud kasvavad happelisel savisel pinnasel, selles on palju rauaelemente, mis värvivad pinnase punakas pruuniks. Sellest piirkonnast tulevad kerged, puuviljased, delikaatsed eaux de vie´d, millest armanjak destilleeritaksegi.
Vaid mõned aastad enne seda, kui Prantsusmaa saab omale raudteeühenduse ning modernse kommunikatsiooonivõrgustiku, saab alguse Castarede armanjakimaja lugu. 1832 – märgiline aasta! Armanjakitootmine rajati Bas-Armagnaci piirkonda, kust tulevad sellest nooblist joogist just elegantseimad. Castarede on Prantsusmaa vanim armanjaki destillatsioonikoda - nii väärikas on nende lugu! Nende käes on suurim armanjaki aastakäikude kollektsioon.
Täna jätkab esivanemate tööd au ja uhkusega Florence Castarede, kes on selle pereettevõte 6. generatsiooni esindaja. Castarede maja on ikka käinud ühte jalga ja läbi põimunud ajalooliste suurkujudega. Georges-Eugene Haussmann, mees, kelle Napoleon määras Pariisi uusi puiesteesid ja parke rajama ehk kes korraldas Pariisi renoveerimise oli Castarede armagnacimaja suur sõber ja toetaja. Tänapäeval asub Castarede showroom Pariisis otseloomulikult Haussmann’i nimelisel bulevardil, kõrvuti Galerie Lafayette’i, Printemps ning teiste mainekate butiiikide ja kaubamajadega.