9. Sommeljeede Veinimess

Sommeljeede Veinimess
Kultuurikatel
10. märts 12.00–20.00
11. märts 12.00–21.00

Eesootaval neljapäeval ja reedel leiab aset 9. Sommeljeede Veinimess, kus ka Bestwine uutele ja vanadele sõpradele põnevaid veinielamusi pakub. Selle jaoks on meile külla sõitnud lausa kaks veinimeistrit, Victoria Ordóñez Hispaaniast ja Cristiano van Zeller Portugalist, kes lisaks enda veinimaja ja -valiku tutvustamisele viivad läbi ka kaks meistriklassi.

EKSKLUSIIVNE MESSIPAKKUMINE: kõik esitletavad ja degusteeritavad tooded vaid kahel messi päeval kohapeal tellijatele -40%.
Bestwine klubikliente kutsume meistriklassidele osalema TASUTA (kohtade arv on piiratud).

Tasuta meistriklassile registreerumiseks kirjuta: anneli@bestwine.ee või helista +372 505 2875
NB! Veinimessile pääsemiseks tuleb osta veinimessi pilet.

MEISTRIKLASS
Avasta Malaga: Victoria Ordóñez
10. märts kell 14.30
Lektor: Victoria Ordóñez

Omanimelise veinimaja omanik Victoria Ordóñez on oma peres neljandat põlve veinimeister. Olles omandanud doktorikraadi hoopiski meditsiinis ja filosoofias, otsustas ta siiski 2004.a siseneda oma pere Malaga veiniärisse. Aastal 2015 alustas ta oma isiklikku projekti, mille taha ta on pannud kogu oma hinge ja fookuse – tuua tagasi Malaga mägede veinitraditsioon, mis kadus pildilt juba rohkem kui sajand tagasi.

 

 

MEISTRIKLASS
Avasta portvein: Van Zellers & Co.
11. märts kell 14.30
Lektor: Christiano Van Zeller

Van Zellers & Co on üks vanimaid portveinimaju Portugalis. Teadaolevalt on see vanim portveini tootev pereettevõte, mis asutati 1780, kuigi ajalooandmed viitavad juba aastale 1620, kui Cristiano van Zelleri esivanemad alustasid portveini tootmisega. Terminit "portvein" mainiti esimest korda alles mõnikümmend aastat hiljem. Nii pikk on nende lugu! Kusjuures, esimene kaubavahetus mereteed mööda loodi just Balti riikidega juba aastal 1795. Cristiano van Zeller on 15. generatsioon oma pere portveiniäris. Ta on tõeline Duoro oru saadik ja käilakuju. Kirglik, autoriteetne ja karismaatiline. Kvaliteetse huumorisoonega – alati mõni lugu varrukast võtta! Cristiano on suhtleja par excellance ja jätab kustumatu mulje Dourost ja selle veinidest üle maailma!